Competition Secretary: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

First Round: To be played by 5th October 2019

1-1          Queens Park Community 1-4 Preston Manor School
1-2          Chace Community School v St James Catholic School
Walkover to St James' - Chace did not respond to requests to date fixture
1-3          The Compton School 1-3 Fortismere School
1-4          The Latymer School 1-5 Enfield Grammar School
1-5          Gladesmore Community School 3-6 Southgate School
1-17        Chiswick School 1-8 The Douay Martyrs School
1-18        The Harefield Academy 1-13 Bishop Ramsey CE School
1-19        Whitmore High School 2-7 Haydon School

all other schools receive byes

Second Round: To be played by 19th October 2019

2-1        Preston Manor School v St James Catholic School
2-2        The Compton School v Enfield Grammar School
2-3        Southgate School v Capital City Academy
2-4        Heartlands High School v Highgate School
2-5        Park View School v Kingsbury High
2-6        Hatch End High School 2-10 Alexandra Park
2-7        University College School 7-0 Marylebone Boys School
2-8        Finchley Catholic High School 8-1 Nower Hill High School
2-9        The Douay Martyrs School v Bishop Ramsey CE School
2-10      Haydon School v JFS
2-11      Elthorne Park High School v Ruislip High School
2-12      Brentside High School 6-0 Greenford High School
2-13      William Perkin CofE v Queensmead School
2-14      Rivers Academy v Cardinal Wiseman Catholic School
2-15      Uxbridge High School 1-2 Vyners School
2-16      The Heathland School v St Marks Catholic School

Third Round: To be played by 23rd November 2019

3-1        2-1 Winner v 2-2 Winner
3-2        2-3 Winner v 2-4 Winner
3-3        2-5 Winner v Alexandra Park
3-4        University College School v Finchley Catholic High School
3-5        2-9 Winner v 2-10 Winner
3-6        2-11 Winner v Brentside High School
3-7        2-13 Winner v 2-14 Winner
3-8        Vyners School v 2-16 Winner

Quarter-Final: To be played by 18th January 2020

4-1        3-1 Winner v 3-2 Winner
4-2        3-3 Winner v 3-4 Winner
4-3        3-5 Winner v 3-6 Winner
4-4        3-7 Winner v 3-8 Winner

Semi-Final: To be played by 22nd February 2020

5-1        4-1 Winner v 4-2 Winner
5-2        4-3 Winner v 4-4 Winner